حرفه‌ای‌ها دوستانِ ما هستند!

مشتریان

ما همواره بر این باور بوده‌ایم که هر مبادله و معامله‌ای که در آن به بُرد دو طرفه توجه شده باشد، می‌تواند بلندمدت باشد، اما روابطی که در آن به بُرد شرکت و باخت مشتریان و یا بی‌تفاوتی نسبت به نتیجه برای مشتریان، فکر شده باشد کوتاه‌مدت خواهد بود. هزینه‌ جذب یک مشتری جدید پنج تا ده برابر هزینه نگه‌داری مشتری قبلی خواهد بود. وقتی بخواهیم مشتری جدیدی را جذب کنیم، ناچار به برگزاری نمایشگاه، تبلیغات پرهزینه و غیره خواهیم بود؛ اما نگه‌داری مشتری، با رضایت حاصل از کیفیت صورت می‌گیرد و نتیجه همان می‌شود که ما به دنبالش هستیم. در ادامه از زبان مشتریان ما می‌خوانید که نوکارتو چگونه است! خوب یا بد؟ مسأله این است …

شما هم می‌توانید از تجربه همکاری‌تان با ما بگویید تا راهنمای دیگران، در انتخابی هوشمند باشید …

من برای این‌که بتوانم با دانشجویانم در ارتباط مستقیم و مستمر باشم احتیاج به یک سایت داشتم. با کمی جستجو در اینترنت با شرکت “نوکارتو” آشنا شدم و بعد از این که درباره خواسته‌هایم همه چیز را گفتم با گذشت مدت کوتاهی یک سایت کامل، مطابق با تمام معیارهای مد نظرم تحویل گرفتم در عین حال پیشنهاد قابل تأملی از سمت شرکت درباره یک اپلیکیشن موبایل داشتم که موازی سایت به کمکم می‌آمد و تمام نیازهای کاریم را برطرف می‌کرد، هر وقت هم که سؤالی داشته باشم پشتیبانی شبانه روزی شرکت حمایتم می‌کند.

محمد شایستهمترجم زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه

مدت‌ها بود که ایده‌ای در ذهنم داشتم و معتقد بودم این ایده جای کار بسیاری دارد اما با هر کس که در میان میگذاشتم نتیجه‌ای جز خنده نصیبم نمی‌شد. تا این‌که از دوستی شنیدم شرکت “نوکارتو” بخشی به نام چتر حمایتی از ایده‌های برون سازمانی دارد. ایده‌ام را که با آن‌ها درمیان گذاشتم، بعد از بررسی‌های تخصصی واحد تحقیق و توسعه محصول سازمان، تصمیم به تجاری‌سازی ایده من گرفته شد. چند ماه طول کشید تا پروژه راه‌اندازی شد اما حالا من در سود یک پروژه نسبتا بزرگ با شرکت “نوکارتو” شریک هستم و این شراکت برایم بسیار لذت‌بخش است.

محسن محمدزادهکارمند

همه چیز از یک طراحی سایت ساده شروع شد! چشم که بر هم زدم دیدم “نوکارتو” نه‌تنها یک سایت فوق‌العاده زیبا که کاملا جواب نیازهای موسسه‌ی من را می‌داد آماده کرد، بلکه کلیه زیرساخت‌های فنی مثل کابل‌کشی و شبکه‌بندی و غیره را هم داخل دفتر برایم انجام داد! حتی اپلیکیشن موبایلی که ماه‌ها بخاطرش با این شرکت و آن شرکت بحثم شده بود را بدون دردسر برایم نوشت! حتی تولید محتوای سایتم را هم قبول کرد! حتی بهینه‌سازی صفحه‌ها را هم بهتر از آن‌چه در نظرم بود برایم انجام داد و تمام کارهای مثبت و برنامه‌ریزی شده‌اش باعث شد که در حال حاضر نام مؤسسه‌ام در صفحه اول گوگل باشد و نتیجه این شد که به آن درآمدی که مدنظرم بود و حتی بیشتر از آن هم رسیدم.

سعید کریمیمدیرعامل موسسه فرهنگی هنری

من برای کارهای هنری و آموزش‌گاهم نیاز مبرمی به یک سیستم منظم و به روز داشتم. در مشورت با شرکت “نوکارتو” پیشنهاد یک نرم‌افزار اداری برای ثبت‌نام‌ها، اساتید و شاگردان به من داده شد که خیلی از مسائلم را حل می‌کرد چون احتیاج شدیدی به یک برنامه‌ریزی منظم و کارآمد داشتم. همچنین کارشناسان “نوکارتو”متوجه شدند که من خیلی آدم حسابگری نیستم به همین علت برایم یک داشبورد مدیریتی طراحی و برنامه نویسی کردند تا بتوانم به راحتی در مورد خرج‌ها و درآمدم اطلاعات دقیقی داشته باشم و از هرچیزی که در آموزشگاهم می‌گذرد هر زمانی که دلم بخواهد بتوانم گزارش بگیرم. در عین حال سال‌ها بود که می‌خواستم اپلیکیشن تخصصی آهنگسازی خودم را داشته باشم و “نوکارتو” با دقت و جدیت تمام موارد و نکاتی را که می‌خواستم در این اَپ برایم مهیا کرد.

امیر محمدیآهنگساز و مدیر آموزشگاه موسیقی

من در رشته تخصصی خودم آدم ماهر و کاربلدی هستم. اما کلینیکم خیلی شناخته شده نبود و در واقع آن‌قدری که هزینه مالی و زمانی می‌کردم نتیجه‌ی درستی نمی‌گرفتم. با چندین شرکت تبلیغاتی مشاوره داشتم اما آن‌ها به رونق کسب و کارم کمک خاصی نکردند و فقط هزینه روی هزینه برایم می‌تراشیدند. “نوکارتو” بدون آن که مثل دیگران وعده‌های فضایی در تبلیغات و برندینگ بدهد تنها مدعی این بود که اصول و روش بازریابی مدرن را هم در میدان تئوری می‌شناسد و هم در میدان عمل. طی قرارداد معقولی که با “نوکارتو” هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی داشتم در زمینه بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و تأثیر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌هایشان در پیشرفت کاری من و شناخته شدن روزبه‌روز کلینیکم غیرقابل انکار بود و کماکان در حال ادامه هم‌کاری با آن‌ها هستم.

کاظم یزدیمدیر کلینیک پوست و زیبایی

جدیدترین پروژه عمرانی ما که یک ساختمان تجاری بود نیاز به راه‌اندازی و نصب دوربین‌های مداربسته در تمام طبقات، پارکینگ‌ها و مشاعات داشت، همچنین باید اینترنت پر سرعت با پهنای باند بسیار زیاد ارائه می‌دادیم تا جواب‌گوی پروژه‌های تجاری هر یک از واحدها می‌بود. به تمام این مشکلات و سختی‌ها نوع متریال مورد استفاده را هم باید اضافه می‌کردیم که هر مشاوری پیشنهاد متفاوتی با دیگری برای خرید تجهیزات و نوع برندها ارئه می‌داد. آشنا شدن با مجموعه “نوکارتو” تمام این بار را از روی دوش ما برداشت. نقشه‌کشی دوربین‌های مداربسته، نقشه‌کشی کابل‌های شبکه، نصب و راه‌اندازی دکل اینترنت وایرلس، مشاوره در مورد انتخاب برند تجهیزات و نکته بسیار مهم دیگر که باعث کاهش چشمگیر هزینه‌هایمان شد واردات مستقیم تجهیزات مربوطه توسط تیم بازرگانی و واردات “نوکارتو” همه و همه باعث شد که برای این انتخاب و این همکاری به خودمان افتخار کنیم و همیشه قدردان “نوکارتو” باشیم. علاوه براین قطعا در پروژه‌های بعدی انتخاب همکار در زمینه‌های زیرساختی و انفورماتیکی کار اصلا سختی نیست.

صادق فداییمهندس عمران

تعداد کارمندان اداری سازمان ما بسیار زیاد است و سیستم اتوماسیون اداری همیشه قطع و وصل می‌شد و تقریبا هیچ‌وقت درست کار نمی‌کرد. همیشه در ثبت ساعات کاری مشکل پیش می‌آمد و در هنگام ثبت حضور و غیاب با کلی مشکل مواجه می‌شدیم. علاوه بر اتوماسیون و سیستم حضور و غیاب، خطوط تلفن بیرون و درون سازمانیمان نیز دچار انبوهی از مشکلات بود. من به علت آشنایی قبلی که با شرکت “نوکارتو” داشتم با مدیر بخش مربوطه سازمان خودمان صحبت کردم و مشکلات جدی را که داشتیم با وی در میان گذاشتم و پیشنهاد دادم که می‌توانیم از شرکت “نوکارتو” کمک لازم را بگیریم. بعد از یک جلسه صحبت، “نوکارتو” نیروهای کارشناسش را فرستاد و پس از بررسی‌های مربوطه پیشنهاد دادند یک سیستم اتوماسیون اداری جدید و حرفه‌ای برای سازمان ما از ابتدا طراحی و تولید کنند، در مورد حضور و غیاب نیروهایمان هم پیشنهاد تعویض سیستم کنترل تردد و به‌روزرسانی را دادند و برای حل مشکلات مربوط به خطوط تلفن نیز پیشنهادهای از جمله استفاده از ارتباطات رادیویی، مرکز تلفن هوشمند و ویپ برون و درون سازمانی را ارائه کردند؛ که این پیشنهادات با موافقت مدیر سازمان ما همراه شد و “نوکارتو”یی‌ها دست به کار شدند. خروجی کار در همان مدتی که پیش‌بینی شده بود به سازمان ما رسید و همه را شگفت‌زده کرد!

محمد کوهیمدیر حراست

بازار پیچیده رقابت!

جهانی فکر کنید؛ منطقه‌ای عمل!

ماهیت پایدار چشم‌انداز رقابتی، مستلزم توسعه استراتژی‌های پویا در مدیریت جایگاه بازار هر شرکت یا سازمان است. مدیریت جایگاه بازار و مشتریان همواره درگیر دو پرسش اساسی است:
1- چگونه می‌توان سهمی از بازار را به دست آورد؟
2- چگونه از جایگاه موجود بازار می‌توان دفاع کرد؟
به این موضوع و تعیین استراتژی‌های آن باید به صورت جدی فکر کرد و صحیح‌ترین تصمیم را گرفت چرا که شاید هیچ راه برگشتی نباشد …

جهانِ نوکارتو

هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات ما، سرویس و نیاز مورد نظر خود را به سادگی دریافت کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

برندهای پشتیبانی شده

دوستان به طور مشترک همه چیز دارند.

 

برخی از نمونه کارهای ما