پیشینه نوکارتو

پیشینه شرکت نوکارتو: شرکت سهامی‌خاص انفورماتیک صنعتی “نوین راهکار توسعه برخط” به شماره ثبت 514722 در اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری، با نام اختصاری و برند “نوکارتو” به شماره ثبت 292988 و 290480 در مرکز مالکیت معنویِ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، و عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به شماره عضویت 21012962 با هدف مشاوره، تامین، راه‌اندازی و پشتیبانی سرویس‌های حوزه انفورماتیک و مأموریت فراهم آوردن کلیه خدمات مرتبط در زمینهIT ، ICT، سخت‌افزار، نرم‌افزار، تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا و بازاریابی محتوایی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با سال‌ها سابقه کاری موفق در این حوزه، توانسته با بسیاری از ارگان‌های عمومی و خصوصی همکاری، و با کسب بالاترین میزان رضایت در بین مشتریان، در سال‌های متوالی، خدمات و فعالیت‌های مورد نظر را بسط و گسترش بدهد. بدیهی است “نوکارتو” همواره با اتکا به توان علمی و تخصصی سرمایه‌های انسانی خود، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا به بهترین شکل ممکن در هر مکان و کوتاه‌ترین زمان، تعهدات خود را باتوجه به ساختار سازمانی و سفارش مشتریان، با رویکرد کاهش ریسک در جهت نیل به اهداف در کسب و کار مربوطه جامه عمل بپوشاند.

بیش از 2500 نفر

مشتری و طرف قرارداد

بیش از 470

ایده و پروژه تجاری‌سازی شده

107 نفر نیروی انسانی توانمند

در حال کار برای شما

بیش از 12 سال

سابقه کاری موفق

از زبان ما …

استعداد به تنهایی کافی نیست!

از تجربه دورانی که به طور حرفه‌ای ورزش فوتبال را دنبال می‌کردم فهمیدم که استعداد به تنهایی برای کسب پیروزی تیم کافی نیست؛ البته که به آن نیاز است! سرمربی تیم‌مان همیشه می‌گفت: «برای پیروز شدن باید بازی‌کنان بزرگی در تیم داشته باشید، با داشتن بازی‌کنان خوب و حتی خیلی خوب هم بسیار ممکن است شکست بخورید.» بنابراین من معتقدم برای پیروزی محض حتی به چیزی بیشتر از افراد با استعداد نیاز است.

مهندس حسین قریشی – مدیرعامل نوکارتو

از زبان ما …

موفقیت بدون رهبری!

من معتقدم که همه می‌توانند موفق شوند؛ اما به این هم اعتقاد دارم که موفقیت بدون توانایی رهبری هیچ‌گاه حاصل نمی‌گردد و تمام تلاش‌ها را بی‌حاصل می‌کند. تأثیر و نفوذِ فردی، تنها بخشی از ملزومات یک رهبر خوب است. هرقدر که بخواهید بالاتر صعود کنید و موفق‌تر باشید باید رهبر قوی‌تری هم باشید. اگر می‌خواهید تأثیرتان بیشتر باشد لازم است که قدرت نفوذ بیشتری داشته باشید، هر چند که خواست شما قابل انجام باشد.

دکتر سجاد میربصارتی – مشاور راهبردی نوکارتو

صدای موفقیت

با یکدیگر می‌شود …

هیچ‌کس به تنهایی قادر به انجام کارهای بزرگ نیست. برای تحقق ایده‌ها شما به یک تیم خوب نیاز دارید و همچنین به یک مشاور خوب که در مسیر، جلوتر از شما باشد. رؤیاهای بزرگ دور از دسترس هستند و از عهده یک نفر بر نمی‌آیند. درباره تغییراتی که می‌خواهید در دنیای اطراف خود بوجود آورید خوب فکر کنید …

کارآفرین رؤیا دارد …

ثروت‌آفرین برای بشریت!

کارآفرین فقط دستور نمی‌دهد، بلکه خود بیشتر از همه کار می‌کند. باور همه‌گان این است که به محض آنکه مدیرعامل شدی می‌توانی دستور دهی و کارها انجام شود! اما حقیقت آن است که تنها با نفوذ در دیگران می‌توان اثری بر جای گذاشت. پس، رهبری به معنای توان نفوذ کردن در دل همراهان، یکی از اصول دیگر کارآفرینان موفق است بعد از داشتن چشم‌انداز.

شناخت هدف در زندگی

موفقیت مقصدمان نبود!

اگر موفقیت یک سفر باشد، شما چگونه و با چه روشی آن را شروع می‌کنید؟ دو چیز برای موفقیت لازم است: نگرش درست و اصول صحیح برای رسیدن به آن. اگر شما برای خود موفقیت را، نه مقصد بلکه سفر تعریف کنید، نگرشی درست نسبت به آن پیدا کرده و آماده‌اید فرآیند را شروع کنید!