مجموعه نوکارتو

ساختمان اختصاصی شرکت نوکارتو

ساختمان اختصاصی شرکت “نوین راهکار توسعه برخط” -برند نوکارتو- واقع در کشور ایران، استان تهران، شهر تهران، در زمینی به مساحت 450 متر مربع و با بیش از 107 نفر نیروی انسانی توانمند، به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه کلیه خدمات مرتبط در زمینه IT،ICT، سخت‌افزار، نرم‌افزار، تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوای تخصصی و بازاریابی محتوایی به متقاضیان عزیز و گرامی می‌باشد.

پیشینه

گذشته، حال و آینده ویژه مجموعه نوکارتو را …

مدیران ارشد

آن‌هایی که همیشه در آخرین اتاق مجموعه هستند! …

بخش‌ها

برای آشنایی بیشتر با گروه‌های متخصص نوکارتو …

استخدام

شما هم می‌توانید به خانواده بزرگ نوکارتو …

ترفند‌های رایگان …

خوش‌باوری تا کجا ؟!

ما همگی دوست داریم باور کنیم که نمایش حجم زیادی از اطلاعات، عامل مفید در کسب و کار، افزایش درآمد و رونق برندمان به شمار خواهد رفت. ما می‌پنداریم که این روش جدی بودن، ما را به اثبات می‌رساند؛ اما واقعیت آن است که نقش منطق و استدلال در فروش به اندازه شور و احساس نیست و فلسفه‌بافی بیش از حد لزوم، سردرگمی مردم و کاهش حجم فروش را به دنبال خواهد داشت. ما همچنین مایل به این باوریم که ایده‌ی بزرگ کسب و کار باید خودش حرفی برای گفتن داشته باشد. این درحالی است که هیچ‌کس یک ایده خوب را مادامی که از سوی یک فروشنده خوب عرضه نشود، مناسب تشخیص نخواهد داد!

ترفندهای رایگان …

مرغان تخم‌طلای ملت‌ها !

نوآوران به صورت معمول در آینده زندگی می‌کنند و علاقه به تغییر دارند؛ اما این کافی نیست، نوآوران باید به دانش کافی و توانایی و دقت و سخت‌کوشی هدف‌دار مجهز باشند. ایشان خستگی ناپذیر هستند و تلاش می‌کنند همه‌ی متغیرها را در راستای اهداف خود به کار گیرند. نوآوران را می‌توان طلایه‌داران لشکر بهبود اقتصای ملت‌ها نامید. آنان افراد خودباور و متکی به نفسی بوده‌اند که توان‌مندی و دانش لازم را برای عملی کردن ایده‌های خود داشته‌اند؛ به این ترتیب هم خود به ثروت و ارضای روحی رسیده‌اند و هم باعث اشتغال افراد زیادی شده‌اند که اثر کار آن‌ها زندگی بهتر و آسوده‌تری برای سایرین به ارمغان آورده است.

شما می‌دانید؟

من می‌دانم. ما می‌دانیم.

برای دیده شدن باید مایه گذاشت و حق آن‌ را به جا آورد؛ زیرا این ویژگی -دیده شدن- از اثر هاله‌ای برخوردار می‌باشد. طبیعی‌ست اگر شرکت یا محصولی دیده و شناخته شده باشد، ما می‌پنداریم که باید بهتر از شرکت یا محصولی که دیده و شناخته شده نیست، باشد! ما چیزی را که بیشتر می‌بینیم بیشتر مورد اعتماد می‌دانیم.

با یکدیگر کار می‌کنیم …

این راز پایداری ما است!

مدیرانِ ارشد، متولیان فرهنگ سازمان هستند. سه پایه‌ی ارزش‌های رهبری و تصمیم‌گیری را احترام به افراد (کارکنان)، خدمت به مشتری و تلاش برای تعالی می‌دانند. ما به انچه انجام می‌دهیم افتخار می‌کنیم. انسان‌های بزرگ افکار بزرگ دارند و این افکار بزرگ با اقدام عملی و سازمان یادگیرنده که پیوند می‌خورد نتایج بی‌نظیر را فراهم می‌سازد!

به قدر نیاز بردارید …

ما قنات زده‌ایم!

برخی مواقع عرضه‌ بعضی چیزها واقعا با کمبود همراه است. در این شرایط است که شما به راستی قادر می‌شوید برندی انحصاری ایجاد کنید. یکی از سرسخت‌ترین مشکلات بر سر راه هر کسب و کاری حفظ حاشیه برند است، حتی در شرایطی که همه به کپی‌ برداری از کارهای شما مشغول هستند!