کمتر از 24 ساعت تکلیفتان را روشن خواهیم کرد!

سفارش پروژه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

به سبب انتخاب هوشمندانه‌‌تان شما را ارج می‌نهیم و همواره قدردان اعتمادتان خواهیم بود؛ شما نیمی از راه را تا رسیدن به باکیفیت‌ترین خدماتی که در ذهن دارید، طی کرده‌اید؛ تنها کافیست پس از مطالعه دقیق توضیحاتی که در ادامه می‌آید، نسبت به ارسال درخواست‌تان برای ما از طریق فرم ذیل اقدام فرمایید و سفارش پروژه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) خود را ثبت نمایید؛ مابقی راه را ما می‌رویم …
همچنین می‌توانید از خواندن مطالب زیر و تکمیل فرم درخواست، صرف‌نظر کرده و همین حالا خدمات مدنظرتان را از طریق مشاوره آنلاین واحد فروش و یا تماس تلفنی، با ما در میان بگذارید؛ حتی می‌توانید یک قهوه گرم میهمان ما باشید!

– علاوه بر روش‌هایی همچون مشاوره و سفارش آنلاین، مشاوره و سفارش حضوری، همچنین تماس تلفنی، شما می‌توانید با تکمیل نمودن فرم مقابل نسبت به ثبت اولیه درخواست پروژه و سفارش خود اقدام نمایید. کارشناسان نوکارتو، امکان‌سنجی و نیاز‌سنجی درخواست شما را بررسی نموده و در کمتر از 24 ساعت از زمان ثبت درخواست سفارش، با شما تماس خواهند گرفت و پیشنهادات خود را برای پیش‌برد هر چه بهتر و سریع‌تر در جهت حصول نتیجه مورد نظر و رضایت خاطر و نیازتان، به شما ارائه خواهند داد و در صورت تمایلِ شما نسبت به ادامه و انجام پروژه، مراحل بعدی را با شما در میان خواهند گذاشت.
– در صورت درخواست شما، کارشناسانِ ما جهت انجام امور اداری و قراردادی به محل درخواستی شما مراجعه کرده و کلیه امور مربوطه را انجام خواهند دارد تا نیازی به صرف زمان و هزینه از جانب شما نباشد.
– خواهش‌مند است فیلد “نوع شخصیت” را بر اساس نام طرف قرارداد با نوکارتو انتخاب فرمایید. بدین معنا که اگر می‌خواهید طرف قرارداد نوکارتو و نام ثبتی در فاکتور‌ها و امور اداری به نام شرکت یا سازمانتان باشد، نوع شخصیت را حقوقی، در صورتی که می‌خواهید به نام شخص خودتان باشد “نوع شخصیت” را حقیقی انتخاب فرمایید.
– در هر دو صورت لطفا نسبت به درج “نام شرکت یا سازمان‌تان” همچنین “سمت شما” در سازمان یا شرکت‌تان به طور صحیح اقدام نمایید.
– “زمان‌بندی شما برای اتمام پروژه” ار جمله مهم‌ترین نیازهای ماست که باید به طور دقیق از آن مطلع باشیم، زمان‌بندی یکی از تضمین‌های ماست. پس، لطفا نسبت به تکمیل کردن فیلد مربوطه به طور دقیق اقدام فرمایید و میزان زمانی را که برای به نتیجه رسیدن پروژه‌تان در نظر دارید حتما ذکر فرمایید.
– هرقدر در ابتدای ثبت درخواست، ما جزئیات بیشتری از نیاز شما بدانیم، بهتر می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم و خدمات بی‌نقص‌تری را ارائه کنیم، بنابراین تا می‌توانید در مورد طرح و درخواست‌تان در فیلد “توضیحات و شرح درخواست” برایمان بنویسید تا کارشناسان ما هنگام بررسی پرونده درخواست شما، دقیق‌تر به موضوع باندیشند و تصمیم صحیح‌تر را اتخاذ کنند.
– همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل نسبت به بارگذاری فایل طرح و درخواست‌تان با یکی از فرمت‌های Word ،Pdf یا Zip با عنوان لاتین و حجم کمتر از 2 مگابایت در فیلد “آپلود فایل” اقدام نمایید.

در پایان مجددا از اینکه نوکارتو را برای همکاری برگزیدید، از شما سپاس‌گزاریم. پیروز باشید و سبز …

مثال: 15 روز - 2 ماه یا 5 هفته

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم