ویژه نامزدهای انتخاباتی

تبلیغات و بازاریابی تخصصی

ویژه نامزدهای انتخابی

در دنیای رقابتی آنلاین امروز، نامزدهای انتخاباتی می‌توانند با استفاده از فن‌آوری‌های اطلاعاتی مدرن، اینترنت و سایر رسانه‌های جمعی از ارتباطی مستقیم با رأی‌دهندگان برخوردار شوند.در تبلیغات و بازاریابی تخصصی نامزد های انتخاباتی ، نامزدهای انتخاباتی با داشتن وب سایت شخصی، مرجع و پایگاه رسمی خود را به صورت شفاف در اختیار مردم قرار می‌دهند، پیام‌ها و اطلاعات مهم را با طرف‌داران و حامیان در میان می‌گذارند و ابزارهای دیگر دیجیتال مارکتینگ به شیوه‌ای حرفه‌ای در طول مسیر ایشان را پشتیبانی می‌کنند. یکی از مهم‌ترین اقدامات در این حوزه برندینگ شخصی است که سبب معرفی و مشهورشدن در زمینه‌ی دلخواه می‌شود و موجبات متمایزشدن آن نامزد را در ذهن مخاطبان از نامزدهای دیگر فراهم می‌آورد. کارشناسان برندینگ شخصی بر اساس شخصیت و جایگاه فرد (فرهنگی، هنری، علمی، سیاسی، ورزشی و…) به شخصیت‌پردازی و تولید محتوا می‌پردازند.

تبلیغات و بازاریابی نامزد های انتخاباتی
تبلیغات و بازاریابی نامزد های انتخاباتی

ویژه ستادهای انتخاباتی

فعالیت ستادهای انتخاباتی از آن دسته اقدامات حساس و نفس‌گیری است که با حضور یک‌سری استراتژیست سیاسی و مدیران بخش امور دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند جریان‌های خاصی را ایجاد کند و موفقیت‌های بزرگی را به همراه داشته باشد. انتصاب یک متخصص دنیای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی به عنوان رئیس ستاد انتخابات یا مشاور امور انتخاباتی، به روشنی گویای این امر است که همگان به این مهم اذعان دارند که باید به سمت حوزه‌ی دیجیتال قدم برداشت و بی‌شک اطمینان داشت که می‌توان به نتایج قابل پیش‌بینی رسید. ستادهایی که از روش‌های متنوع و گوناگون دیجیتال مارکتینگ بهره می‌برند، شانه به شانه‌ی پیروزی قدم برمی‌دارند.

ویژه کمپین های انتخاباتی

عناصر کارزار انتخاباتی را می‌‏توان به چهار بخش: روابط عمومی‏، نظرسنجی‏، تبلیغات‏ و مکاتبه تقسیم کرد‏. ‏این عناصر ممکن است زیر نظر یک مشاور یا تیم مشاوران متخصص طراحی و هماهنگ‏‌سازی شوند. تبلیغات و بازاریابی تخصصی نامزد های انتخاباتی ، تدوین استراتژی و اهداف کمپین، شناخت مخاطبین هدف، بررسی وضعیت رقبا، انتخاب پیام‌های مناسب و رسانه های متناسب، برنامه زمان‌بندی مشخص، همه و همه اموری هستند که با نظارت مشاوران و اتاق فکر کمپین، اجرایی می‌گردد. تمام این اقدامات مهم فکری و عملی نیازمند حضور عامل مهمی با عنوان دیجیتال مارکتینگ هستند، همان شاه‌کلیدی که دقیقا می‌داند یک کمپین چطور باید برگزار شود تا به موفقیت حتمی و نهایی برسد!

تبلیغات و بازاریابی نامزد های انتخاباتی
طراحی و اجرای هویت بصری سازمانی

طراحی و اجرای هویت بصری

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بازاریابی تبلیغات اینترنتی

اینترنت مارکتینگ

مشاوره و فروش شبانه‌روزی whatsapp