تبلیغات و بازاریابی تخصصی

خدمات و محصولات حیوانات خانگی

ویژه بیمارستان ها و کلینیک های دامپزشکی

تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی و کلینیک‌های دامپزشکی با هدف ارائه مطالب کاربردی و آموزشی جهت آشنایی، ارتباط و نگهداری بهتر حیوانات خانگی و ارائه مشاوره و نوبت‌دهی می‌تواند راه‌اندازی شود. کلینیک دامپزشکی با استفاده از یک پایگاه اینترنتی می‌تواند رابطه‌ی خود را با مشتریان افزایش دهد و مرتباً با آن‌ها در تعامل و عین‌حال در دسترس باشد. داشتن وب سایتی که مردم بتوانند از طریق آن اطلاعات اصلی مربوط به کلینیک دامپزشکی را پیدا کنند و نیز ثبت تجارت خود در موتورهای جست‌وجو همراه با تمامی اطلاعات صحیح، بسیار اهمیت دارد. وجود وب سایت باعث می‌شود مشتریان بتوانند به صورت برخط پاسخ پرسش‌هایشان را دریافت کنند. معرفی مناسب کسب و کار در جایگاه درست باعث افزایش اعتماد و اطمینان مشتریان به برند کلینیک دامپزشکی می‌شود.

تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی
تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی

ویژه ترینرهای حیوانات خانگی

موجودات زنده حق حیات دارند و انسان‌ها هر روز دارند محل زندگی آن‌ها را تصرف می‌کنند و آزارشان می‌دهند: «یکی هم باید حامی آن‌ها باشد.» در این بین نقش مربیان از اهیت بالایی برخوردار است. مربیان رابط حیوان و صاحبین آن‌ها می‌شوند و با توجه به سابقه‌ی برقراری ارتباط مناسب و درستی که با حیوانات دارند می‌توانند آن‌ها را برای زندگی در یک خانه و آشنایی با قوانین آن تربیت کنند. با توجه به تعداد بالای افرادی که علاقه‌مند نگهداری از حیوانات هستند بازار کسب و کار برای مربیان می‌تواند داغ و پر از سوددهی باشد. تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی برای مربیان حیوانات با ایجاد کسب و کار اینترنتی و تبلیغات مناسب و گسترده می‌توانند خود را تبدیل به یک برند مشهور کنند که افراد زیادی برای تربیت و اصلاح رفتار حیوان خود به آن‌ها مراجعه می‌کنند و از تجربه و تبحرشان کمک می‌گیرند.

ویژه پت شاپ ها و فروشندگان لوازم حیوانات

صاحبان حیوانات به کمک خرید اینترنتی، می‌توانند با چند کلیک و در عرض چند دقیقه کالا و محصولات مورد نظرشان را پیدا کنند، اطلاعات لازم را به‌دست بیاورند، سفارش بدهند و چند ساعت بعد، غذا، اسباب‌بازی یا اقلام دارویی و خدماتی مورد نیازشان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند. در تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی، یک پت شاپ با داشتن کسب و کار اینترنتی می‌تواند خود را در میان رقبا برجسته کند و به صورت آنلاین با مشتریانش در ارتباط و تماس باشد. همچنین علاوه بر آن خدمات دیگری همچون کوتاهی مو و شستشو را هم می‌توان ارائه کرد. زمانی‌که پت شاپ بهترین کیفیت و بالاترین سطح خدمات از جمله مواردی که در بالا ذکر شد و همچنین پشتیبانی آنلاین و تلفنی و ضمانت سلامت محصولات را به صاحبین حیوانات ارائه بدهد، می‌تواند بهترین کسب و کار و درآمد را داشته‌باشد.

تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی
تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی

ویژه دامپزشک ها

یک دامپزشک می‌تواند با راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی خود، خدمات آموزشی و درمانی را به صورت مجازی ارائه نماید، در صورت لزوم با مراجعه به منزل صاحب حیوان و ویزیت، خدمات حضوری درمان یا واکسیناسیون را ارائه نماید. یک دامپزشک سخت‌کوش و بردبار، معاشرتی و خوش‌برخورد، دارای خلاقیت و نوآوری علاوه‌بر کارکردن در یک کلینیک می‌تواند با داشتن وب سایت شخصی تعداد بسیار زیادی مراجع و مشتری داشته‌باشد. دامپزشک آنلاین و به روز با استفاده از تبلیغات و بازاریابی تخصصی خدمات و محصولات حیوانات خانگی می‌تواند به معرفی خود و سوابق کاری‌اش بپردازد، کسب و کار شخصی خود را رونق بخشد و آخرين اخبار روز از دنياي حيوانات را برای علاقمندان به اشتراک بگذارد.

طراحی و اجرای هویت بصری سازمانی

هویت بصری

بازاریابی تبلیغات اینترنتی

اینترنت مارکتینگ

مشاوره و فروش شبانه‌روزی whatsapp