پیشنهادهای رد نشدنی پاییزی نوکارتو

مگه می‌شه نه گفت؟!

پیشنهادهای رد نشدنی پاییزی نوکارتو

(فقط تا پایان مهرماه)

سلام، ما اکسیژن کسب و کار شماییم!

ما نوکارتویی‌ها این بار در کمپین اکسیژن کسب و کارها یه پیشنهاد رد نشدنی براتون داریم. اگه می‌تونین نه بگین!
فصل عشاق، پاییز از راه رسیده و شما هم مثل ما عاشق کسب و کارتون هستین؛ اما واقعاً چقدر هوای معشوقمونو داریم؟ توی این شرایط نابسامان اقتصادی باید هوای معشوقمونو بیشتر داشته باشیم و بهش اکسیژن برسونیم.
اگه هنوز وبسایت اختصاصی کسب و کارتون رو ندارین یا از وبسایتی که دارین راضی نیستین، معشوقتون شدیداً اکسیژن لازمه! اگه می‌تونین به پیشنهاد ما نه بگین!
پیشنهادای عجیب و غریب این کمپین رو با قیمتای عجیب و غریب‌ترش و اکسیژن‌های رایگان و جذابش در ادامه همین صفحه بخونید و اگه تونستین از کنارش رد بشین…!

سؤال من: چرا کسب و کارم به وب‌سایت اختصاصی نیاز داره؟
جواب نوکارتو:
همونطور که هر آدمی یه شناسنامه داره و با اون شناخته می‌شه، هر کسب و کاری هم باید هویت خودش رو داشته باشه؛ وب‌سایت هم برای کسب و کارها مثل همون شناسنامه برای آدماست؛ یعنی هویتشون! بقیه چیزها مثل شبکه‌های اجتماعی و غیره یه سری ابزار کاربردی و تاریخ‌دار هستن که هر روز ممکنه تغییر کنن یا از بین برن یا فیلتر بشن یا… یا… یا… ولی شناسنامه شما همیشه شناسنامه شماست!

سؤال من: حالا وب‌سایت خواستیم؛ توش چی بنویسیم؟!
جواب نوکارتو:
سؤال خوبی بود. نگران نباشید! تیم تخصصی تولید محتوای نوکارتو تا بُنِ دندان مسلح، تمام قد ایستاده و اجازه نمیده آب توی دلتون تکون بخوره! تمام محتوای اولیه وب‌سایت شما رو مطابق با نیاز کسب و کارتون و جامعه هدفتون با بهترین کیفیت براتون تولید می‌کنه.

سؤال من: چجوریه که بعضی از رقبای من توی نتایج سرچ گوگل همیشه صفحه اول هستن؟!
جواب نوکارتو:
آهان … اینم سؤال خوبی بود! به این کار می‌گن سئو. سئو یه روند تدریجی و زمانبر هستش که تخصص خودش رو می‌طلبه. اینطوری نیست که هر سایتی سریع بیاد توی نتایج صفحه اول گوگل. اما تیم قدرتمند سئوی نوکارتو، سئوی داخلی و اولیه وب‌سایت شما رو با بهترین ابزار براتون انجام می‌ده تا در آینده مشکلی برای ادامه و بهینه‌سازی وب‌سایتتون نداشته باشید. چه با نوکارتو، چه توسط خودتون و چه توسط هر شخص یا شرکت دیگه!

جدول تعرفه‌ها

*** همراه با اکسیژن‌های جذاب و هیجان‌انگیز ***

10.000 ایمیل تبلیغاتی معرفی کسب و کار شما به جامعه هدفتان به صورت کاملا رایگان! هاست حرفه‌ای و پرسرعت به صورت کاملا رایگان! دامنه ir به صورت کاملا رایگان! پشتیبانی یک‌ساله به صورت کاملا رایگان!

الان وقتشه!

آفرین! تصمیم درستی گرفتی! معلومه که واقعا عاشقی و معشوقت شدیدأ اکسیژن لازم! فقط کافیه برای ثبت درخواست طراحی وب‌سایت اختصاصی کسب و کارت فرم مقابل رو پر کنی تا مشاورین نوکارتو در اولین فرصت باهات تماس بگیرن و اکسیژن‌رسانی رو شروع کنیم!
راستی! اگه خیلی عاشقی و دیگه طاقت نداری می‌تونی با شماره‌ تلفن‌های ثابت 02188727049 و 02188719862 در ساعات کاری و شماره 09220791434 به صورت شبانه‌روزی تماس بگیری تا کپسول اکسیژنت زودتر باز بشه!
در ضمن، ما، نوکارتو هستیم: پیشگام در ارائه خدمات جامع و تخصصی دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک در ایران! آدرس دفتر مرکزیمون هم تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، حدفاصل عباس‌آباد و مطهری، کوچه آزادگان، پلاک 25 واحد 17 هست؛ یه قهوه هم مهمون مایی!

هنوز تو فکری؟! پُر کن! (لطفا اعداد رو به انگلیسی بنویس)

6 + 1 = ?

چندتا از کارامونم ببینید بد نیست…